O mně

Jmenuji se Martina Karrmannová. Jsem z Plzně.
Vystudovala jsem obor Podnikání v oborech obchodu a služeb na ISŠ s vyznamenáním (Ekonomika podniku, Účetnictví, Právní nauka, Marketing a management).
V září 2019 jsem nastoupila na dvě vysoké školy, denní a dálkové studium. Do denního studia jsem nastoupila na VOŠ Plzeň https://www.vosplzen.cz/, kde jsem studovala obor Systémový administrátor IT https://www.vosplzen.cz/vzdelavaci-programy/systemovy-administrator-it. Do dálkového studia jsem nastoupila na Pedagogické fakultě https://www.fpe.zcu.cz/cs/, kde studuji obor Informatika se zaměřením na vzdělávání https://www.zcu.cz/cs/Admission/Study-fields/index.html?FieldNumber=B0114A300078&FormOfStudy=P&TypeOfStudy=B&Specialization=N. U obou škol jsem úspěšně dokončila první ročníky, avšak z finančních důvodů jsem musela přerušit denní studium na VOŠ Plzeň a dále pokračuji jen ve studiu na Pedagogické fakultě kombinovanou (dálkovou) formou studia – pátky.

V rámci školní prázdninové praxe, po rekonstrukci tříd na VOŠ Plzeň, jsem měla na starosti znovuzapojení počítačového zařízení v počítačových učebnách, kontrolu síťového připojení, instalace potřebných programů a seřízení obrazů na projektorech.

Jsem obyčejná holka se skrytým talentem, která potřebuje jen trochu popostrčit a dál se rozvíjet. Mám ráda rockovou a metalovou hudbu a ve volném čase se zabývám tvorbou webových stránek.


Ovládám tyto programy:
Inkscape 0.92.4vektrorová grafika
GIMP 2.10.22rastrová grafika
Zoner Photo Studio Xrastrová grafika
Atom 1.52.0programovací jazyk HTML5, CSS3
SharpDevelop 5.1programovací jazyk C#
Visual Studio 2019programovací jazyk C#
Apache NetBeans 12.1programovací jazyk Java
iSpring Suite 9videonahrávky se zvukem, stříhání videa
Audacity 2.4.2zvukové nahrávky, skládání a stříhání zvuku
Multisim 14tvorba logických obvodů a jejich simulací
Microsoft Word 2016tvorba textových dokumentů
Microsoft Excel 2016tvorba tabulek a grafů
Microsoft PowerPoint 2016tvorba prezentací